Kontakt

Hurtownia
tel. (33) 844 64 13
fax (33) 845 51 33

 • hurtownia aluminium

  hurtownia aluminium

 • Home
 • Hurtownia aluminium
 • Folie

Folie

Prezentujemy Państwu folię aluminiową z zastosowaniem w gospodarstwie domowym oraz turystyce. Wyżej wymieniona folia posiada właściwości, które doskonale zabezpieczają żywność przed działaniem czynników zewnętrznych.


Zalety folii aluminiowej

 • Nieprzepuszczalność powietrza, wody, światła, promieniowania nadfioletowego i z tego powodu jest idealnie pasującym materiałem do pakowania łatwo psującej się żywności. W szczególności zaleca się pakowanie w folię chleba, mięsa, jarzyn, serów i innych przetworów nabiałowych, które to zachowują dłużej swój smak, aromat i przedłuża się tym samym ich termin przydatności do spożycia.
 • Folia zapobiega wysychaniu pieczywa oraz rozkładaniu tłuszczów i witamin pod wpływem światła.
  Wyroby szczelnie owinięte folią aluminiową można upiec i smażyć szybciej i lepiej niż normalnie stosowanymi sposobami.
 • Usmażone w piekarniku, na kuchence gazowej, turystycznej lub ognisku mięso, drób, ryby, wędliny, jarzyny, owoce, ziemniaki mają doskonały smak oraz aromat.
 • Wyłożenie i przykrycie folią aluminiową form do ciasta i tortownic zapobiega przypalaniu i czernieniu ciasta.
 • Folia umożliwia szybkie i łatwe przyrządzanie potraw dietetycznych.
 • Przy przechowywaniu żywności opakowanej w folię w lodówce, wyroby dłużej zachowują swój smak i świeżość, nie przejmują zapachu od innych artykułów znajdujących się w lodówce.

Informujemy, że wykonujemy rolki o szerokości 290 mm i 500 mm; grubość uzależniona od życzeń producenta oraz zamawiającego od 10 do 90 mikronów. Rolki są estetycznie zapakowane w folię termokurczliwą (etykieta wykonana w uzgodnieniu z klientem). Ceny do uzgodnienia; zależna głównie od ceny rynkowej aluminium, wielkości zamówienia oraz sposobu zapłaty. Ze względu na duże moce produkcyjne terminy realizacji są bardzo krótkie. Oferujemy również folię o grubości w zakresie od 20 do 90 mikronów i szerokości 50 cm.

Mamy nadzieję, że przedstawione wyżej zalety folii aluminiowej oraz nasza oferta handlowa spowoduje, że nasz produkt zostanie wprowadzony do Państwa oferty handlowej.

 

dł. nawojugrubośćszerokośćszt./kartonkarton/paleta
20 mb 10 mikr 290 mm 54 44

 

dł. nawojugrubośćszerokośćszt./kartonkarton/paleta
30 mb 10 mikr 290 mm 30 44

 

dł. nawojugrubośćszerokośćszt./kartonkarton/paleta
50 mb 10 mikr 290 mm 30 44

 

dł. nawojugrubośćszerokość
180 mb 20 mikr 500 mm

 

dł. nawojugrubośćszerokość
80 mb 12,5 mikr 290 mm

 

Folia aluminiowa przemysłowa

 

grubość [mm]szerokość nawoju [mm]m2/kg
0,03 500 12,35
0,05 500 7,41
0,09 500 4,12

Priorytetem działalności firmy Hutnik Sp. z o.o. jest handel oraz dystrybucja wyrobów aluminiowych.
Powyżej prezentujemy wyroby będące w ciągłej sprzedaży. Informujemy również, iż są to tylko wybrane pozycje posiadające szkic wymiarowy oraz ciężar właściwy przypadający na jeden metr bieżący kształtownika.
Wszystkie produkty oferowane przez naszą firmę posiadają wymagane świadectwa jakości i są wykonane zgodnie z obowiązującymi normami (PN, DIN), które udostępniamy na życzenie klienta.